Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > TV kanalları
 1   2   3   4   5   6  İleri>>
CEVAP YAZ
Apathetic

Üyelik Derecesi:
  


cnbc-e e2 fox gibi kanallar tamamen amerikan emparyalizmini,kültürünü,degerlerini bizlere asiliyor.yavas yavas esprilerine gülüyoruz;ilk zamanlar sövdügümüz o aile,toplum yapilari bizlere cok dogal gelmeye basliyor,benimsiyoruz.diger kanallar tamamen kapitalizm üzerine kurulu.deger,kültür cart curt hicbiri önemli degil.program izlensin para gelsinde nasil oldugu önemli degil.kah memesi acilan kadinlar,kah mafyaliga özendirici tipler,kah aile yapisini bozacak kadin programlari,memet aliler,mankenler,anasiyla dans edenler,onu bununla evlendirenler zartlar zurtlar.yeter ulan yeter daa bu kadar.aciyorum trt inti izliyorum ne cikarsa bahtima.tek kanalli dönemlere hizla dönüs yaptim.kendi kendime protesto ediyorum.izlemiyorum hicbirini!1 kisi 1 kisidir!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 17 Ağustos 2008 2:30 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
SorrySold0ut

Üyelik Derecesi:
  


Cnbc-e.Gece 12 sabah 5 arası izlenilebilecek tek kanal bence,reklamlar en fazla 2 dakka,uzun soluklu dizi ve dvd keyfinde sinema izleyebilirsiniz..

Gündüzleri ise Tv yi açmamak en mantıklısı ,))

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 27 Haziran 2008 2:43 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
terelelliiii

Üyelik Derecesi:
  


haber saatine kadar boş şeyler hep...kapatsın rtük hepsini..

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Şubat 2008 12:49 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
antiisosyal

Üyelik Derecesi:
  


Belgesel izlemeyi tercih ederin en azından bişiler öğreniyosun.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 13 Şubat 2008 6:28 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
delimanyagi

Üyelik Derecesi:
  


her kanal belgesel verse, hayvanların çiftleşmesini izlesek daha iyi:)
işin şakası gerçekten de resmen insanları aptallaştırma politikası.ahlak sıfır ve ev kadınlarımızın nerdeyse tamamı bu ahlaki sıfırlığın mevcut olduğu programlar izliyor hem de saatlerce..bazen dinimize bütünüz diyoruzda bu programlara nasıl izin veriliyor anlamıyorum.

bi de ülke gündemini ilgilendiren halkı bilinçlendirecek programşlar gece değilde bu saatlarde yayyınlanmalı.program akışları tam tersine olmalıydı!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 13 Şubat 2008 4:27 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
nehirdeniz

Üyelik Derecesi:
  


Güncel bölümümüz belli bir süreliğine kapatılmış ve üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı mesajlardan arındırılarak tekrar açılmıştır.

Nezaketinizi koruyarak fikirlerinizi belirtmeniz, karşı tarafa saygı için değil, karşı tarafında size aynı üslubu göstererek saygı göstermesi için gereklidir. Bu nedenle Türkiye şartlarının sizi olmak zorunda bıraktığı fanatik tutumdan kurtulmanızın, kendi fikrinizi topluma daha iyi anlatmak ve yaymak için şart olduğunu hatırlayınız.

Empati kurarak, öncelikle sizin sevdiğiniz saydığınız kişi, görüş ya da düşüncelere nasıl davranılmasını istiyorsanız bunu karşı fikir yada kişilere uygulamalarınızla gösteriniz; örnek olunuz. Örneğiniz karşı taraf için uygulamaya dönüştürülecektir.

Bu açıklamalarımızın aksinde davranış gösteren üyelerimiz mesajlarının silinmesinden rahatsız olmayacaklarını da göstermiş sayılırlar. Eğer herkesin okuması gerektiğini düşündüğünüz bir yazı yazıyorsanız o yazının forumlarımızda sonsuza  kadar muhafaza edilmesini istiyorsanız açıklamalarımızı dikkate alınız.

Bu açıklamalarımıza uymayan üyelerimize ise aynı üslupla cevap vermek yerine nezaketle, üyelik sözleşmesi ve forum kurallarımıza aykırı davranışlar sergilediğini bildirmekle yetindikten sonra "bu mesaj rahatsız edici" linkine tıklayarak üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı olduğuna inandığınız mesajları bize bildiriniz.

Anatolianrock.com Ekibi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 17 Ekim 2007 9:01 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
muzikdelisi

Üyelik Derecesi:
  


haberlerde magazin var ,,magazinlerde sex show var...reklam arasında haber izler olmuşuz ne denir ki daha..?

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 18 Eylül 2007 7:34 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
AuTuMNeLeGY

Üyelik Derecesi:
  


televizyon izlemiyorum. resmen insanları kölesi haline getiriyolar. saçma salak programlar, beyin yıkamak amaçlı şeyler. babamların küçüklüünde süpermiş. haftada sadece bi gün film oynarmış =)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 7 Eylül 2007 8:12 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
mehmet_y77

Üyelik Derecesi:
  


süper diyebilirm sırf magazin dedikodu kavga programları hee şmdi bide şe çıkmış magazin mahkemesi nihat doğanıda avukat yapmışlar lan demek benden 3,5 Savcı 1,5 başbakan çıkar:P

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 7 Temmuz 2007 12:09 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
KARAKELEBEK

Üyelik Derecesi:
  


televizyon başlı başına saçmalık diziler(anlamsız ve herbiri birbirinin aynı saçma sonlu saçma konulu rezalet) kadın programları (saçmasapan insanı birbirine düşüren kadını anlamaktan çok yeren)çocuk programları(sihirli büyülü çocuğun deil yetişkinin bile anlayamayacağı tarzdaki şeyler)haberler (evet haber başlığı altında olmayan konusu abuk subuk şeyleri kapsayan deli saçması)daha bisürü saçmalık hala izleyen varmı boş ve zaman öldürücü insan beynini sulayan bu saçma şeyi bilmiyorum..televizyon kanalları hepsi boş ve anlamsız benim için..

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 6 Temmuz 2007 4:46 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 1   2   3   4   5   6  İleri>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com