Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > Trafik canavarına 1028 kurban
 1   2  İleri>>
CEVAP YAZ
nehirdeniz

Üyelik Derecesi:
  


Güncel bölümümüz belli bir süreliğine kapatılmış ve üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı mesajlardan arındırılarak tekrar açılmıştır.

Nezaketinizi koruyarak fikirlerinizi belirtmeniz, karşı tarafa saygı için değil, karşı tarafında size aynı üslubu göstererek saygı göstermesi için gereklidir. Bu nedenle Türkiye şartlarının sizi olmak zorunda bıraktığı fanatik tutumdan kurtulmanızın, kendi fikrinizi topluma daha iyi anlatmak ve yaymak için şart olduğunu hatırlayınız.

Empati kurarak, öncelikle sizin sevdiğiniz saydığınız kişi, görüş ya da düşüncelere nasıl davranılmasını istiyorsanız bunu karşı fikir yada kişilere uygulamalarınızla gösteriniz; örnek olunuz. Örneğiniz karşı taraf için uygulamaya dönüştürülecektir.

Bu açıklamalarımızın aksinde davranış gösteren üyelerimiz mesajlarının silinmesinden rahatsız olmayacaklarını da göstermiş sayılırlar. Eğer herkesin okuması gerektiğini düşündüğünüz bir yazı yazıyorsanız o yazının forumlarımızda sonsuza  kadar muhafaza edilmesini istiyorsanız açıklamalarımızı dikkate alınız.

Bu açıklamalarımıza uymayan üyelerimize ise aynı üslupla cevap vermek yerine nezaketle, üyelik sözleşmesi ve forum kurallarımıza aykırı davranışlar sergilediğini bildirmekle yetindikten sonra "bu mesaj rahatsız edici" linkine tıklayarak üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı olduğuna inandığınız mesajları bize bildiriniz.

Anatolianrock.com Ekibi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 4 Ekim 2007 8:42 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
griyim

Üyelik Derecesi:
  


Bu aralar acayip kazalara denk geliyorum çok dikkatsiz insanlar ya şişlide bi kaza vardı bugün yine çok kötü tabi trafik de felç oldu 10 dk lık yere 1 saatte geldim.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Eylül 2007 12:16 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
cdemirtas

Üyelik Derecesi:
  


Konu incelenmiştir...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 1 Temmuz 2006 1:56 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
ribozoom

Üyelik Derecesi:
  


her yıl trafik haftasında yollara verdiğimiz yüzlerce kayıbı kutluyoruz.ölen insanların arkasından şenlik yapıyoruz başka bişey demiyorum..

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Eylül 2005 7:18 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
hassan55

Üyelik Derecesi:
  


trafik canavarı öncelikle biziz.millet sonra dio lan bööle bi canavar mı?yok kardeşim canavar olan biziz.sonra caydırıcı cezaymış eğetim şartmış bunlar palavra.bunlar ancak soldan girer sağdan çıkar.bunları bi plarforma sokacaksaın.hani o arabaları test ederken kullandıkları robotlar var ya onları oraya koycan.gerçek olmasada biraz etkilncek.buna benzer şeler yapcaksn.hız kuralanı aşınca başın bööle bi belaya gircek.o inanlarda kazayı büyük bi fobi haline getirceksin.anlamak için yaşamak lazım.yaşanacak olan bişey anlamk ta zorlananın dostudur
YAAAA!!!!!!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Eylül 2005 6:35 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Lunaticus

Üyelik Derecesi:
  


Caydırcı cezalar şart...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Eylül 2005 4:50 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
madeinrock

Üyelik Derecesi:
  


g.antep de gecen gun bir tanker patladı..surucu hatası, ama bir kişinin hatası kaç kişinin hayatına, kaç kişinin sakat kalmasına, kaç anneyi yasa boğdu..herkes ben usta soforum diye araba kullanıyor halbuki her zaman karşıdan bekleyerek kullanılsa araçlar..allah rahmet eylesin tüm kaybettiklerimize...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 8 Ağustos 2005 12:28 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
huysuz_kiz

Üyelik Derecesi:
  


malesef ülkemizde ehliyet o kadar basit alınabiliyorki önüne gelen sürücü oluyor.bence kazaların büyük çoğunluğu acemi şöförler yüzünden oluyor.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 8 Ağustos 2005 12:12 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
pghd

Üyelik Derecesi:
  


eğitim şart....

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 8 Ağustos 2005 1:08 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
yenile

Üyelik Derecesi:
  


kazalar sadece sürücü hatalarına bağlanmamalı, yol durumu araç bakımı ve sürücülerin yetiştirilma sartları da eklenmeli ... bir toplumun gelişmişlik düzeyini öğrenmek istiyorsanız toplu taşıma araçlarının kullanımını da hesaba katmalısınız.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 7 Ağustos 2005 4:08 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 1   2  İleri>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com