Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > Toplumsal Dengesizlik
 1   2  İleri>>
CEVAP YAZ
_stray_

Üyelik Derecesi:
  


pippa bacca ya tecavüz / turistlere tecavüz ,yılbaslarında tacizler ,atamalarda ihalelerde  onda bunda hileler fesatlar hatta futbol maclarında bile şikeler ,.. daha fazla saymayı midem kaldırmıyo dönüp baktıgımda nerden nereye diyorum ...gözünü sevdigimin Türkiyesi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 20 Haziran 2008 8:42 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
g_i_z_e_m

Üyelik Derecesi:
  


biz topLumca dengesisiz zaten yah =))

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 11 Haziran 2008 8:18 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
rockrose

Üyelik Derecesi:
  


insanllar değişti gençlik kötü şeyleri örnek alıo sallamıor umursamıor hiç birşeyi bişeylerin artık sorumluluk almayı öğrenmesi öğretilmesi gerekior   kendinize gelin  hayatı bukadar umursamazsanız yarın çocuklarınıda sizi umursamaz !

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 10 Haziran 2008 6:47 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
nehirdeniz

Üyelik Derecesi:
  


Güncel bölümümüz belli bir süreliğine kapatılmış ve üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı mesajlardan arındırılarak tekrar açılmıştır.

Nezaketinizi koruyarak fikirlerinizi belirtmeniz, karşı tarafa saygı için değil, karşı tarafında size aynı üslubu göstererek saygı göstermesi için gereklidir. Bu nedenle Türkiye şartlarının sizi olmak zorunda bıraktığı fanatik tutumdan kurtulmanızın, kendi fikrinizi topluma daha iyi anlatmak ve yaymak için şart olduğunu hatırlayınız.

Empati kurarak, öncelikle sizin sevdiğiniz saydığınız kişi, görüş ya da düşüncelere nasıl davranılmasını istiyorsanız bunu karşı fikir yada kişilere uygulamalarınızla gösteriniz; örnek olunuz. Örneğiniz karşı taraf için uygulamaya dönüştürülecektir.

Bu açıklamalarımızın aksinde davranış gösteren üyelerimiz mesajlarının silinmesinden rahatsız olmayacaklarını da göstermiş sayılırlar. Eğer herkesin okuması gerektiğini düşündüğünüz bir yazı yazıyorsanız o yazının forumlarımızda sonsuza  kadar muhafaza edilmesini istiyorsanız açıklamalarımızı dikkate alınız.

Bu açıklamalarımıza uymayan üyelerimize ise aynı üslupla cevap vermek yerine nezaketle, üyelik sözleşmesi ve forum kurallarımıza aykırı davranışlar sergilediğini bildirmekle yetindikten sonra "bu mesaj rahatsız edici" linkine tıklayarak üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı olduğuna inandığınız mesajları bize bildiriniz.

Anatolianrock.com Ekibi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 11 Ekim 2007 10:03 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
tabaka

Üyelik Derecesi:
  


idama karşı değilim
böyle insanların sayısı arttıkça da olamayacağım

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 29 Eylül 2007 2:39 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Edermur

Üyelik Derecesi:
  


...
geçen 17 yaşında bir kız 10 günlük bebeğini suralrın dibine attı döve döve öldürmüş..yakalandı..tv’de görüntüsünü gördüğümde kızın..televizyonu dondurdum..Şeytan mükemmel kamufle oluyordu ne yazık ki..tekrar tekrar izledim

ve bu haber..ne oluyor bize,ailelerimize neler oluyor!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 29 Eylül 2007 12:29 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
romeo_deha

Üyelik Derecesi:
  


denge diye bir şey yok zaten bu ülkede

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 29 Eylül 2007 11:38 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
karamercan2

Üyelik Derecesi:
  


Değerli Üyelerimiz ;

İster illegal olsun isterse legal; hiç sevmediğiniz bir kişiye, oluşuma ya da olaya karşı nezaketinizi koruyarak fikirlerinizi belirtmeniz, karşı tarafa saygı için değil, karşı tarafında size aynı üslubu göstererek saygı göstermesi için gereklidir. Bu nedenle Türkiye şartlarının sizi olmak zorunda bıraktığı fanatik tutumdan kurtulmanızın, kendi fikrinizi topluma daha iyi anlatmak ve yaymak için şart olduğunu hatırlayınız.

Kullanacağınız üslubun karşı fikirde olduğunuz katılımcılara örnek olacağını aklınızdan çıkarmayınız bu nedenle fikirlerinizden dolayı size, fikirlerinize, ya da sizinle aynı fikirde olan devlet adamlarına, düşünürlere, liderlere hakaret edilmesini istemiyorsanız öncelikle siz üslubunuzu doğru bir şekilde belirleyerek fanatizmden uzak analitik fikirlerinizi kimseyi saldırganlığa itmeyecek şekilde belirleyiniz.

Tartışmalarınızın toplumun tüm katmanlarına, barış, huzur, sevgi, adalet, karşılıklı anlayış ve saygı getirmesini dileriz.

Anatolianrock.com Ekibi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 10 Mayıs 2007 10:29 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
karargah21

Üyelik Derecesi:
  


5 ytl ye o dedenin ve abinin işini bitirecek adamlar biliorum....

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 2 Nisan 2007 2:37 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
HRISANTOS

Üyelik Derecesi:
  


bu olayı toplumsal bi olay gibi gostermemek lazım bu bır sapıklıktır ve 2 3 sahsa aittir boyle bır olayla karsılasınca ınsan keske idam kalkmasaydı diyor evet bıze bunu bıle soyleten boyle sapıkca ensest iğrenclıkler var ıste,  dunya ve ınsanlar akıl almaz derecede guzellıkler ve iğrenclıklerle dolu, sen hangı yoldan gıdeceksen onu sec ...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 2 Nisan 2007 2:34 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 1   2  İleri>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com