Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > Gökçek’e küfür gibi cevap!
 1   2   3  İleri>>
CEVAP YAZ
cennetebilet

Üyelik Derecesi:
  


Üç yılda trilyoner olan askeri savcı!

Taraf Gazetesi muhabiri Mehmet Baransu, belgesini de bulmuş ya da ona vermişler. Gazetenin yazı işleri de haberi “Dünyanın en zengin askeri savcısı” başlığıyla dün 8 sütuna manşet yayınladı.

Çok anlamlı!

Süper hızla zenginleşme.

1 milyar...

1 milyar daha...

1 milyar daha...

Koy koy bitmez...

100 milyar...

200 milyar...

300 milyar...

Say say bitmez.

Trilyonun içinde 1000 adet milyar var. Hava Hâkim Yüzbaşı Mehmet Çelik, 3 yıl içinde “1000 adet milyarı biriktirerek” trilyoner olabilmiş. Nasıl becerdi? Ne yaptı? Miras mı kaldı?

Çok değil, sadece 3 yıl önce, 2005 yılında kendi el yazısıyla doldurduğu “Mal Beyanı Formu” nda toplam serveti 123 bin TL (123 milyar lira) gözüken Hava Yüzbaşı Hâkim Mehmet Çelik, 2008 yılında yine kendi el yazısıyla mal varlığını “Audi TT otomobil, Grand Cherokee Jeep, Ankara Çankaya’da ev, Gölbaşı’nda arsa, Malatya’da ev, yine başka bir otomobil, yine başka bir Jeep, başka bir kooperatif hissesi, 800 gram altın...” diye sıralamış.

Yaz yaz bitmez.

İnsanın eli yorulur.

Değeri 1 trilyon ediyor.

1000 adet milyar.

***


3 yılda nasıl kazandı?

Nereden buldu?

Mutlaka açıklanmalı.

Yüzbaşı rütbesinde bir askerin “eğer çok zengin bir akrabasından yüklü bir mirasa konmadıysa” bu kadar kısa zamanda 1000 adet milyarın sahibi olabilecek kodaman sıçraması yapabilmesi benim dilimin ucuna “bu da Ergenekon zengini” lafını getiriyor.

Niçin getiriyor?

Şunun için: 1000 adet milyarlık zenginliğin sahibi Hava Yüzbaşı Mehmet Çelik, Ergenekon Davası’nda “karargâh evleri soruşturması”nı yürüten savcılardan biri. Karargâh evleri de “ordunun içine sızarak” askeri darbeye ortam hazırlamakla suçlanan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile partili arkadaşlarına yapıştırılan iddiaları kapsıyor.

Tesadüfe bakın!

Karargâh evleri soruşturmasını yürüten 2 askeri savcı var. Biri 3 yılda trilyoner olan Hava Yüzbaşı Mehmet Çelik, diğeri Hava Hâkim Albay Ahmet Zeki Üçok... Bu savcılar, bilirkişi olarak İşçi Partisi’inden milletvekilliğine adaylığını koymuş bir elektronik mühendisini atıyorlar.

Ve ardından haber:

123 milyarı vardı.

1000 milyarı oldu.

Nasıl oldu?

Açıklanmalı!

***


Askeri savcının servet durumundaki hızlı sıçrama, dün bu köşede yazdığım yazıda özetlediğim Ankara Belediye Meclisi’nin AKP’li Başkanvekili Seyfi Saltoğlu ve ASKİ’nin (Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi) eski Genel Müdürü İhsan Fincan’ın servetlerindeki hızlı kodamanlaşmaya benziyor:

38 müstakil konut.

28 daire. 36 arsa.

19 iş yeri. 2 villa.

23 gayrimenkul.

AKP’li iki belediye bürokratı bu kadar kısa zamanda böylesine kodaman serveti biriktirmeyi nasıl başardıklarını açıklamadı. Susuyorlar. Onların amiri durumunda olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de, verdiği imarla arazisi bir gecede 250 milyon dolar prim yapan iş adamı Osman Şahin’den bir villa satın almıştı. MHP Milletvekili Oktay Vural, Melih Gökçek’e; villanın bedeli olan 895 milyar lirayı nasıl ödediğini; çantayla mı götürdüğünü yoksa banka havalesiyle mi yolladığını sormuştu. Sormaya her gün devam ediyor. Gökçek de susuyor, açıklamıyor. Demek ki, servetlerdeki hızlı yükselişler, AKP’li kodamanların dilini kilitliyor! Askeri savcının da mı dilini kilitliyor?Alıntı

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Mart 2009 10:00 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
coeval_80_

Üyelik Derecesi:
  


lise zamanında aman sopa yemiyelim çevremiz olsun die ülkü ocaklarına takılım ortayerde selamlaşırken vay kardeşim kurdum falan kafa tokuşturuyorlar bitirim ayakları yapıyorlar sonra hasbelkadar ünv kazanıyoarlar bakıyorlar solcu ortamları güzel sonra türkü barlar akız ortamları nerede koministlerde hop oraya dalıyor sonra iş buluyor aman partonun partisi derken dönek gereksiz adam oluyro böyle adamlar ülkücülerin içinde de var solcuların içindede dini kesimdede var maksat böyle insanları eleyip atmak
m.gökçeğe gelince ses tv die 1 kanal var sanyorum ankara yerel kanallarından birisi nezaman açsam 1 adam elinde mikrofon halka soruyor başkanlığı kim alır die yaw kardeşim koskoca başkentte ankarada 1 tane karayalçına yada başka partiye rey verecek olan insan yokmudur hepsi karayalçın şöyle yaptı böyel yaptı die anlatıyro yok melih abi bunları yaptı ankaraya belki 10 sebe önce gitmiştim hatırlamıyorum nasıl yönetiliyor ama yakın çebremde tanıdığım insanlar hiçte memnun değil ve benim tahminim busefer melih gökçek kazanamayacak umarım kim gelicekse ankara halkı için hayırlı olur
ama m.gökçeğide hakkını vermek lazım 3 dönem ankarada galip geldi bu sene seçilmese bile gelecek seçimlerde tekrar aday olmasını isterim tartışma programları çok komik ve keyifli oluyor siyaset sahnesinde herzaman olmalı halkın morale ihtiyacı var :)
sanırım çok uzattım

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Mart 2009 2:55 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
terelelliiii

Üyelik Derecesi:
  


...zamanında anlamı güzelmiş bozkurtun..ama şimdi bence adını kirletiyolar ülkücüyüz diye geçinenler...hele de şu okullarda sürü gibi toplanıp gezenler adam dövenler varya durduk yere,,bu halimle beş basarım ben ülkeyi sevme konusunda onlara...sorsanız daha ülke sınırlarını bilmiyodur beyinsizler....türk adını kirletmemek lazım bunlarla...
        ve ayrıca,,aslında güzel cevap vermişlerde,,keşke o lafı söyleyen de onun ağırlığını kaldırabilse işte......

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Mart 2009 10:34 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Rock3rFuck3r

Üyelik Derecesi:
  


arkadaşım bas bas bağırarak anlatmaya çalıştığım şeyde o zaten :)

bırak onlar ülkücü olduklarını söylesin, ama sen sakın ola inanma...

zaten günümüzde hakiki ülkücü bulmak samanlıkda iğne aramakdan daha zordur...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Mart 2009 9:39 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
seboistnil

Üyelik Derecesi:
  


Türklere, gerçek anlamda ülkücülere saygı duyarım ama ortada ülkücüyüm die dolaşan çapulcuların çenesini kapatmazsanız biz de ülkücüleri o aşağılıklar olarak düşünürüz.. Türklerin geçmişinde bozkurt simgesinin ne derece önemi vardır bilmem ama kendini ülkücü olarak tanıtan, kaba kuvvet kullanarak güçlü olduklarını sanan basit yaratıklar geliyor benim aklıma bozkurtu görünce... bize laf söyleyeceğinize gidin o ülkücü olduunu sanan ....ları durdurun ki insanlar da ülkücülük neymiş, bozkurt ne anlam ifade ediyormuş öğrensin.. burda ona buna laf söylemek kolay iş ki onlara laf söyleyebilmek...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Mart 2009 7:55 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Rock3rFuck3r

Üyelik Derecesi:
  


şükür beni anlayan biri çıktı ya...

bozkurtu sevmek, sahiplenmek için ülkücü olmaya gerek yok milli bir değerdir, semboldür bozkurt! bayrak kadar kutsaldır hakaret etmeden önce bir kez daha düşünün...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Mart 2009 1:55 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
TYDM

Üyelik Derecesi:
  


"itte kurtta kopek soyu kardesim.ne demisler yas bok kuru bok ikiside aynı bok."

bunun üzerine daha ne denir ki :))

Bunun üzerine ben derimki;peki sen hangisisin yaş olan mı kuru olan mı?
100 kere söyledim 101. kez söylüyorum daha da gerekirse söylerim Herşeyden önce ’’BOZKURT’’ TÜRKLERİN simgesidir.Böyle saygısızlık ederseniz aynı şekilde cevabını alırsınız.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Mart 2009 12:56 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
Rock3rFuck3r

Üyelik Derecesi:
  


o kişi ülkücüyüm diye yeminde etse ülkücü değildir bunu anlayın artık...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 13 Mart 2009 4:48 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
seboistnil

Üyelik Derecesi:
  


kantinden çıkmıyor diye bir kızı 3-5 kişi dövüyor ve ülkücüyüz diyorsa itle kurt birbirine karışır arkadaşım...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 12 Mart 2009 11:33 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Rock3rFuck3r

Üyelik Derecesi:
  


’’Bugün it ile kurdu karıştıran, yarın.....’’

tabi anlayana bu cevap...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 12 Mart 2009 5:36 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 1   2   3  İleri>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com