Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > Çok Garip Ülke Türkiye
 1   2   3  İleri>>
CEVAP YAZ
luque

Üyelik Derecesi:
  


Arkadaşlar bu seçimde şahıs olarak kzanan yada kaybeden olmadı
Türkiye kazandı.
Eğer akp ye oy verenler için diğerleri aptal bidon kafalı yada hakaret içiren cümleler kuranlar varsa bu onların ezikliği ve basitliğidir.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 26 Haziran 2011 4:36 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
_NydriaN

Üyelik Derecesi:
  


Saygılı olun saygılı.

Garip olan nedir ? Alışılmış olunması lazım aslında balkon konuşmasına, bidon kafalılara(!), göbeğini kaşıyan adamlara(!), aptal halka(!), cahillere(!)

Her kaybedilen seçime Einstein ve Nietzsche’yi karıştırmalar çaresizlikten Stockholm’ü Oslo’yu  Kopenhag’ı vs araya sokmalar :ç

Sonra rencide olan siz oluyorsunuz yine (:

Yazık.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 24 Haziran 2011 11:14 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
drobscure

Üyelik Derecesi:
  


karşısında mantıklı vaatler sunan birileri olmadıktan sonra şaşılacak bir sonuç değil özellikle dr_nurdana katılıyorum chp nin 600 lira aile sigortası ve hilal kart olayı ülkeyi iflasa götürebilecek ve uygulanabilirliği olmayan seçim vaatleri oldu helede bu iki büyük muhalefet partisinin seçim kampanyalarının başını bu saçmalığın çekmesi insanlara bilinçaltlarında yatan 2 anahtar vaatlerini hatırlattı sanırım

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 19 Haziran 2011 4:44 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
bend_baby

Üyelik Derecesi:
  


bu ülkede yaşanmaz ..hadi siz daha davosa gelmem dediydi oraya gidin.. hem duyduğuma göre ordakilerin hepsi çok zekiymiş =)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Haziran 2011 5:11 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Maliture_

Üyelik Derecesi:
  


Aptal demeyeceğim ile aptal düşünceler arasında hiçbir benzerlik göremiyorsan asıl kör bu ayrıma varamayanlardır:)

chp kazandığı zaman  da hile var denilecekti o yüzden bu düşünceli olanların tek sorunu paronoyak olmaları. tek oy’a bile saygı duymayan bir kişi hakkında konuşacak pek bir şey yok demektir.


Kötünün iyisi veya iyinin iyisi mantığıyla oy atanlara saygı duymak lazım ne de olsa 22 milyona yakın bireyi aptal veya göbeğini kaşıyanlar diyenlerden hiçbir akıllılık beklenmiyor...

Chp, mhp ve akp kullanılmış bir parti tutan partiler arasında şu anda iktidarlık yapan tek parti var.

akp’ye oy gitmesin diyenler varsa öncelikle aile içindekileri ikna etmek lazım.vakti dolan hükümetlerin gideceği zaman belli chp mhp gibi. tkp’ye giden oyların bile ülkeye ve dolayısıyla akp’ye yararı oldu ve olacak.

(Maliture_ tarafından 15 Haziran 2011 6:51 ÖS tarihinde degiştirildi.)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 15 Haziran 2011 6:48 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Kurbaqa

Üyelik Derecesi:
  


Muhakkak bir hile karişmiştir. Ama bence söylenildiği kadar çok değil. Bu adamlar her ne kadar nefret etsem de kendi çabalarıyla kazandılar bu seçimi.
Bir çok kişi de gördüğüm memnuniyetsizliğe rağmen oyların AKP’ ye gitmesinin tek mantığı " KÖTÜNÜN İYİSİ BUNLAR " cümlesinde yatan aptal düşüncedir.
Benim oy kullandığım sandıkta oy sırası bekleyenlerin konuşmalarını duydum. AKP’ ye atın diye birbirlerini teşvik ediyorlar.İlginç bir kör olma dayanışması var.
Oy verenlere aptal demiyorum. Bu hem haddim değil hem de doğru değil. Sadece körler diyebilirim.
En başta da benim ailem kör!
Körü körüne inandıkları şeyden aylarca cebelleşmeme rağmen vazgeçiremedim.
En azından kendimi kurtarmanın verdiği huzur var içimde.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 15 Haziran 2011 11:47 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
Maliture_

Üyelik Derecesi:
  


Türkiye artık geri kalmış düşüncelere ve aptalca vaadlere inanmıyor. ya değişir ya da 12 haziran gibi görünümleri görmye devam ederiz. seçimi kaybedenlerde değişim falan yoktu o yüzden  kaybedenler kulübüne tekrardan giriş yaptılar.
Basından:

Kazananlar akp ve chp’yi kullanan süleyman demirel.

"Bir ampulü sökelim derken, avizeyi taktılar bize!"


"Bu seçimden anlaşılan; artık batılıların da göbekleri kaşınıyor."


"Her yenilgisinde halka ’APTAL’ diyen bir partiyi iktidar yapmayacak kadar ’ZEKİ’ bu halk!"

(Maliture_ tarafından 15 Haziran 2011 12:19 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 15 Haziran 2011 12:10 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
luque

Üyelik Derecesi:
  


akp nin başarısını çekemeyenler başka yollara başvuruyor neymiş tayyip erdoğanın balkon konuşmasına laf atıyorlar.
neymiş  sanki kraliyet ailesi.gibi çamurca şeylerden bahsediyolar. siz bi ülkemizin imajına ve zenginliğine bakın. neler yapmış akp hükümeti.
8 sene evvel neredeydik şimdi neredeyiz.
yeter artık şu  at gözlüklerinizi çıkarın.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Haziran 2011 1:15 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
redsabbath

Üyelik Derecesi:
  


Bu konuda da ikili tartışmalara girmek istemiyorum, hatta artık siyaset tartışmakta istemiyorum akp %50 aldı işte herkeste değil ya sorun sorunu kendimde aramaya başlayacam ama gene de dayanamadım.

Domuz eti helal et kategorisine alınmış isim olarak almak ne işe yaradı ki hani domuz etimi var sağda solda gösterişte dana ile aynıymış.

Neymiiş ileri gidiyoruzmuş özgürleşiyormuşuz lan şurda internet sansürüne son iki ay kaldı televiziyonlar zaten bitti muhalif kanalların agzına sıçtı bıraktı internette tamamen kontrolü altına alıyor. Evet evet ben yanlış görüyor olmalıyım tamamen özgürleştik.

Alkole yasak gelmedi gençler bakın hale içiyorsunuz iz yasakçı değiliz. İçemeyelim diye olmayacak zamlar getirdiniz 30 liralık içkiden 15 lira vergimi alınırmış allahtan korkun.

Ülke zenginleşiyormuş... Bi ülkenin borcuna bakın bakim ne kadarmış ben hiç bişey demiyorum. Benzin fiyatlarına bakın.

Akp çok temiz siyaset yapıyor projeleri ile oy alıyor diyor insanlarımız dini sömürmüyor diyorlar gidip kapı kapı dolaşalım %50 nin %45 i din ile çoook alakalı çıkmazsa ben bişey bilmiyorum kalan %4 ün ekenomik çıkarı vardır %1inde kafası karışmıştır.

Evet klasik muhalefet partisi gibi oldum sadece akp yi eleştirdim ancak bu demek değil ki muhalefeti begeniyorum. Ancak özgürlükler adına muhalefeti destekliyoruz işte. Yoksa chp gelsede özgürlük sıkıntıları hariç bişey değişecegini sanmam.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Haziran 2011 3:11 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
dr__nurdan

Üyelik Derecesi:
  


ÇOK DİNDARDIR AKP MİZ..."Muhafazakar Demokrat hükümetin icraatı: Domuz, kasaplık et oldu besleyene kredi veriliyor. Adalet ve Kalkınma Partisi, 9 yıllık iktidarı döneminde domuz etini diğer helal etlerle bir tuttu. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı yayınladığı Türk Gıda Kodeksi Kırmızı Et ve Hazırlanmış Kırmızı Et Karışımları Tebliği’yle domuz etini helal etlerle aynı gösterdi. Ziraat Bankası ise domuz besleyenlere kredi desteği sağlıyor.
Dindar insanların oyunu alarak iktidara gelen AKP, İslam dinince yasaklanan domuz etini, helal gıdalarla bir tutarak, Türk gıda kodeksinin içine aldı. AKP hükümeti döneminde Ziraat Bankası da domuz yetiştiriciliğini desteklenecek ticari işletmeler arasında gösterdi.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı 7 Temmuz 2006 tarihinde Resmi Gazete’de yayınladığı bir tebliğle domuz etini Türk gıda kodeksine dahil etti. Türk Gıda Kodeksi Kırmızı Et ve Hazırlanmış Kırmızı Et Karışımları Tebliği’nde, domuz da diğer eti helal hayvanlarla bir zikredilerek kasaplık hayvanlara dahil edildi. Tebliğin 4. maddesinin Ç bendinde "Diğer kasaplık hayvanlar: Domuz, yaban domuzu, at ve tavşan" ifadesi yer alıyor. Tarım Bakanlığı bu tebliğle domuz etini tüketilebilecek gıdalar arasına aldı."

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 14 Haziran 2011 2:12 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 1   2   3  İleri>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com