Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > ABD
 
CEVAP YAZ
nehirdeniz

Üyelik Derecesi:
  


Güncel bölümümüz belli bir süreliğine kapatılmış ve üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı mesajlardan arındırılarak tekrar açılmıştır.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 4 Ekim 2007 9:29 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
karamercan2

Üyelik Derecesi:
  


Değerli Üyelerimiz ;

İster illegal olsun isterse legal; hiç sevmediğiniz bir kişiye, oluşuma ya da olaya karşı nezaketinizi koruyarak fikirlerinizi belirtmeniz, karşı tarafa saygı için değil, karşı tarafında size aynı üslubu göstererek saygı göstermesi için gereklidir. Bu nedenle Türkiye şartlarının sizi olmak zorunda bıraktığı fanatik tutumdan kurtulmanızın, kendi fikrinizi topluma daha iyi anlatmak ve yaymak için şart olduğunu hatırlayınız.

Nefret ettiğiniz bir kişi, düşünce ya da fikir için göstereceğiniz sabır ve nezaket, sizin sahip çıktığınız kişi, fikir ya da düşüncelerden nefret edenlerinde saygı ve nezaketi elden bırakmamasını sağlayacaktır. Bu nedenle empati kurarak, öncelikle sizin sevdiğiniz saydığınız kişi, görüş ya da düşüncelere nasıl davranılmasını istiyorsanız bunu karşı fikir yada kişilere uygulamalarınızla gösteriniz; örnek olunuz. Örneğiniz karşı taraf için uygulamaya dönüştürülecektir.

Bu açıklamalarımızın aksinde davranş gösteren üyelerimiz mesajlarının silinmesinden rahatsız olmayacaklarını da göstermiş sayılırlar. Eğer değerli ve herkesin okuması gerektiğini düşündüğünüz bir yazı yazıyorsanız o yazının forumlarımızda sonsuzak kadar muhafaza edilmesini istiyorsanız açıklamalarımızı dikkate alınız.

Bu açıklamalarımıza uymayan üyelerimize ise aynı üslupla cevap vermek yerine nezaketle, üyelik sözleşmesi ve forum kurallarımıza aykırı davranışlar sergilediğini bildirmekle yetindikten sonra "bu mesaj rahatsız edici" linkine tıklayarak üyelik sözleşmesi ve forum kurallarına aykırı olduğuna inandığınız mesajları bize bildiriniz.

Tartışmalarınızın toplumun tüm katmanlarına, barış, huzur, sevgi, adalet, karşılıklı anlayış ve saygı getirmesini dileriz.

Anatolianrock.com Ekibi

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 23 Mayıs 2007 10:53 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
fuckereagle

Üyelik Derecesi:
  


cumhurbaşkalnığı politikası yalakalık icin

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 21 Şubat 2007 9:54 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
2pacalypse

Üyelik Derecesi:
  


aslında anasınıda alıp gitse en güzelini yapıcak bence hani bu millet gidiyorduya anasını alıpta!!!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 21 Şubat 2007 9:29 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
2pacalypse

Üyelik Derecesi:
  


tekmil vermeye gitti niye gidicek yalama!!!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 21 Şubat 2007 9:28 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
Garami

Üyelik Derecesi:
  


İncelendi...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 21 Eylül 2006 1:15 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
bareks

Üyelik Derecesi:
  


  ABD DENİNCE AKLIMA
abd= emperyalist
abd=kapitalist sistem
abd=terörist
abd=işgalci güç
abd= burjuvalı devrim
abd=sömürücü düzen
abd=nükleer tesis
abd= ımf para tefecisi
abd=ortadoğu düşmanı
KAHROLSUN ABD
YAŞASIN KOMÜNİZM

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Mart 2006 6:22 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
icemuysal

Üyelik Derecesi:
  


İsmet İnönü den bu yana başbakanlar ABD ye ne için gidiyorsa , R.T.Erdoğan da onun için gitmiştir...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 9 Haziran 2005 3:56 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
MAVUEE

Üyelik Derecesi:
  


rte abd ye neden gitti cevre ülkelere demokrasi getirecegini söyleyen abd bize ızgın vede kırgınmış efendim neden ırak konusunda sınırlarımızı acmamışız kukla rte istedi ama olmadı şimdi buştan fırca yemeye ve bir sonraki seçimde destek vermesini istemeye gitti hemde israile rüşvet vererek kendi koltugunu abd de korumak isteyen rte ordan veiz alırsa yine başbakan olacagını düşünüyor ne yazıkki gercekte bu abd izin vermeden kimse başbakan olamaz nedeni mit teşkilatından tutun ekonomimize basınımızdan tutun aydınımıza varana kadar kendi menfaatları için amerikan emperyalizmin kölesi olmuşlardır vaziyetve halböyleyken bu demokrasi havarisi abd vede onun uşagı rte ilerde apoyu başbakan yaparlarsa şaşmayalım dikkat edin pkk yeniden hortladı bunlar vatan kurmak istediklerini söylüyorlar ama aslında abd ve ab nin uşaklıgını yapıyorlar ülkeyi kaosa götürerek güçlü bir ülke olması engelleniyor abd ve avrupa uşaklıgı adnan mederesle başldı onunda kemigi sızlasın

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 9 Haziran 2005 1:17 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com