Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Bilim / Teknoloji > Piramitlerin Esrarı
 <<Geri  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  İleri>>  Son>>
CEVAP YAZ
inevitable_

Üyelik Derecesi:
  


Bana yazan arkadaşım tekrar yazarsan sevnrm :)bi sorun vardı cevap veremedm.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 6 Temmuz 2010 11:39 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
inevitable_

Üyelik Derecesi:
  


Esrareniz oldukları kesin ona diyecek sözüm yok.

Ama..
Kim yapmıştır sorusunun yanıtına cevap veren Eric Von Daniken’e inanmamı kimse beklemesin.. XD

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 5 Temmuz 2010 9:05 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
fermion

Üyelik Derecesi:
  


Bana o kadar da esrarengiz gelmiyor.Yazılanların büyük bölümünü okudum.Dikkat ettiyseniz ’bu hesaplamaya nasıl ulaşıldı?burada kullanılan matematik evrendeki şu noktalarda kullanılmıştır.’denilip olay daha çok gizemli hale getirilmeye çalışılıyor.şu wardır,bir sorunun çözümünü bulduysan esrarıda ortadan kaldırmışsın demektir.Buradan anlaşılmasın ki hesaplamalar ilgimi çekmiyor.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 4 Temmuz 2010 12:51 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
kerem260

Üyelik Derecesi:
  


bence kesinlikle buna giren kafayı yer.. piramitler cok tuhaflar.. Google da arattıqınız zaman piramitlerin sırrı dıye bı ton sey cıkıor

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Temmuz 2010 3:29 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
k0r__

Üyelik Derecesi:
  


asıl soru piramitlerin türkiyeden nasıl kaçırıldığı bence :D :D :D

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Temmuz 2010 12:05 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
nrsr3434

Üyelik Derecesi:
  


kesınlıkle bu dünya ii gibi gözükmüyor o zmanda o seviyede ne matematik varda nede astroloji yanı bi pramitin yarı capından pi sayısı bulunuyor daha ne olabılır.orantılı bi sayı ile yüksekliği carpılınca aya ulasıyor bunlar cok özel ve gizemli şeyler......

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 31 Ocak 2010 11:29 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
utkuberkay

Üyelik Derecesi:
  


yaw kitaptan bir özet çıkardım size ama 8001 karakter yazdıgım için silindi yarın tekrar çıkaracagım bilgilenmek isteyen arkadaşlar için

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 17 Ocak 2010 1:32 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
FelsefitepkI

Üyelik Derecesi:
  


  Aşağıda kitap tavsiyesinde bulunan arkadaşın okuduğu kitabı ben de okudum, aynı şekilde kendisine katılıyorum. Bunun yanında bir kitap da ben tavsiye ediyorum. Bu kitapta dünya üzerinde yaşamış kadim uygarlıklara dair ilginç bilgiler ile Mısır dışındaki piramitler konusunu da bulabiliyoruz. Kitap "Galaktik Gen".

  Bu iki kitabın yanında Sınır Ötesi ve New Age yayınlarını okuduğunuzda aşağıda "_whisper" rumuzlu arkadaşın alıntıladığı yazının aslında ne kadar gerçekdışı ve uyduruk olduğunu anlamış olacaksınız.

   Malum insanlar sıradışı bir şeylerin varlığını öğrenip de ufkunu genişletmesin diye onları aptal ve uyuklar halde tutmak için abuk sabuk tarihler yazılıp gerçekler utanmazlıkla gizleniyor. Bunu Avrupalı ve Amerikalı bilimadamları da Çin hükümeti de yapıyor maalesef.


  En basidinden düşündüğümüzde bir bölgede piramitlerin nasıl yapıldığını çok da tatmin edici şekilde açıklayamayan bilimadamları ile araştırmacıların neden dünyanın 6-7 bölgesinde birbirinden farklı zamanlarda ve medeniyetler birbirinden habersizken "piramit" şeklinde yapılar inşa ettiğini açıklayamıyor. Üstelik bir bölgede bir medeniyet piramit inşa etmişken neden başka bir bölgede de diğer medeniyet piramit inşa etme ihtiyacı içine giriyor? Bunlara cevap verilemiyor, zaten komünist Çin’in insanlıktan sakladığı Beyaz Piramitler’in üzerine dikilmiş komik sıra sıra fidanlara bakarsak garip bir durum olduğunu görüyoruz.

  Yine benzer şekilde Mısır Piramitleri konusunda da mantık dahilinde atılabilen her yalan egyptologlar tarafından rahatça atılmaya çalışılırken ve bu komik yalanlar her 10 yılda bir duruma göre değiştirilirken nedense piramitlerdeki yüksek anlayışa (örneğin piramitlerin dünyadaki karaların dağılımının tam merkezinde bulunması gibi...) ve gizemlere dair bir açıklama getirilemiyor. Belli ki çakma Avrupa merkezli tarih yıkılacak gerçekler söz konusu olunca.


 

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Ocak 2010 10:37 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
utkuberkay

Üyelik Derecesi:
  


arkadaşlar merhabalar bende mısır pramıtlerine ilgi duyan biriyım   size bir kıtap önerecegım  anık mısır sırları adında bi kıtap nette e-kıtap olarak  bulabılrısınız ıanınkı bu pramıtlerin özellıkle keops pramitinin  nasıl  ve neden inşaa edildiği akla mantıga yatar bi şekilde anlatılmaya çalışılmış şiddetle tavsiye ettıgım bı kıtap vaktım olunca sizlere kıtaptan bir kaç bölümü paylaşacagım

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 11 Ocak 2010 12:29 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
karanlkSK

Üyelik Derecesi:
  


o yuzden yıkılır diye korktuklarından basamak basamak yapmışlar dimii gökdelenimsi yapaydıya zuzaylılar

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 2 Ocak 2010 10:41 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 <<Geri  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  İleri>>  Son>>
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com