Ana Sayfa

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Güncel > 3 Mayıs Türkçülük, Turancılık bayramı!
 
CEVAP YAZ
isynli_sukut

Üyelik Derecesi:
  


hira dagı kara MÜSLÜMAN tanrı dagı kadar TÜRK

 islam olmayan Türk kalmadı topraklarında hiçbir unsuru ezmedi bizim olanı bizden ayırmadı ortaasyadan balkanlara

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 20 Mayıs 2011 3:19 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
vipcomma

Üyelik Derecesi:
  


(*

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 15 Mayıs 2011 10:53 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
mahsebecii

Üyelik Derecesi:
  


Bir önceki kullanıcı adım bugün yani Türkçülük gününde siteden atılmıştı, özel bir anlamı varmıdır Türkçülük günümümü kutluyorsunuz diye çok sordum ama cevap alamamıştım :)))))


Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.Oğuz Kağan’ın Türklük Duası...


Ulu Tanrı! Güzel Tanrı! Gök Tanrı!

Sen Türkü, Türk yurtlarını koru! Düşman şerrinden sakla! Türkü yiğitlikte daim et!Türkü erlik davasıyla yaşat! Türkü realist yap! Pratik insan olan Onu nazariye ve hayale kaptırma! Türkü gönlüne her şeyden önce hatta kursağına ekmek koymadan evvel Türklük sevgisini koy! Türkü ideal ile yaşat! Ve ideali hakikat yapmağa çalışsınlar! Törelerini canları gibi saklat! Türkü zevke, rahata verme! Bilakis zahmete alıştır! Zahmetle yürekleri, bedenleri demir olsun! Bu sayede onlara yüksek çalışma kudreti verirsin, Türkü faal, cevval edersin.

Türk’e değişmez bir seciye ver! Zamanla seciyesi değişmesin, sade tekemmüle tadilat görsün

Türk’ün çoğu çiftçi olsun!Toprağa bağlı olur. Huyu hayatı toprak gibi müstakar olur. Bir kısmı hüner, sanat ehli olsun! Bir kısmı tacir olsun! Türk’ten büyük müteffekirler, büyük alimler, büyük kumandanlar, büyük adamlar yetiştir! Türk’ü yıldırım gibi sert ve çabuk kıl! Türkü teşkilatçı yap! İntizam, disiplin Türk’e huy olsun! Türk her iyiyi, her işe yarar şeyi kendine mal etsin! Fakat daima orijinal kalsın!Onu azim sahibi et! Bir iş için önce iyi düşündür; sonra atiklikle yaptır! Türk’ü metin bir namusla yaşat! Öyle ki herkes Türk’e itimat etsin! Dosta bir tarafa karşı nazik, terbiyeli, düşmana karşı daima şüpheli, asla emniyet etmez ve sert olsun! Türk’e edilen fenalıkları unutturma! Türk’ün yüreğinde milli kinin ateşini yak! Türk hiçbir şeye inanmasın. Türk daima içini, fikrini, sırrını başkalarından canı gibi saklasın! Bu da Türklere huy olsun! Türk sade kuvvete itibar etsin! Dünyada sadece Türk’ün menfaatine baksın! Başka menfaat tanımasın! Tek bir türkün menfaatini bütün dünyanın menfaatinden üstün tutsun!

Ulu Tanrı!

Milli kuvvet namus, ahlak, azim, sebat, ideal, Türkçülük ruhu, yurtseverlik, ilim, sanat, teşkilat, intizam, beden kuvveti ve zenginlikle hasıl olduğundan Türk’e bunları ver! Türk’te hırsız, namusuz türerse hemen kahret!Türk’e benlik hemde yüksek bir benlik ver! Türk nefsine itimat sahibi olsun.

Türk’ü muhakemeli, ciddi adam olarak yarat! Hissiyatına kapılıp öfke ile ayaklanmasın! Birden barut gibi parlamasın! Daima soğuk kanlı olsun! Türk’ü her milletten cesur yarat! Öç almağı Türk asla unutmasın

Yarabbi namusuz bir tek Türk yaratacağına dünyayı yık daha iyi. Ne kadar korkak Türk varsa onları helak et! Türk her şeyi müşahede, mukayese, tecrübe ile muhakeme etsin! Yalnız akıl ve mantık denen şeylerle bırakma onu! Sabırlı, derde dayanıklı olsun! Dönek Türk yaratma! Türkleri maymun iştahlı yapma! Türk daima ihtiyatla adım atsın! Kimsenin tatlı diline inanmasın! Kimseye emniyeti olmasın!

Çalışma zekadan üstün bir kıymet olduğundan, Tanrı, sen Türk’ü çalışkan et! Türk’ün ömrü çalışmayla geçsin! Ona daima çalışma aşkı ver! Hele el birliğiyle çalışmayı adet etsin! Tembel Türk’ü hemen öldür! Türk’e her milletinkinden üstün bir zeka ver! Zeka ve çalışma bir olunca Türk’ün önünde durulmaz!

Milli işte yalan bile olsa yadlara karşı hak iddia etsin! Hak ne kadar çok iddia edilirse sonunda haksız hak sahibi haklı oluyor.

Milli büyüklüğün tek şartı yüksek ideal, buna ulaşmak içinde yüksek ahlak, fedakarlık ve sebat lazım olduğundan Türkleri ahlaklı, sebatlı; fedai yap!

Türk’ün tepesine müstebit koma! Bir milleti bir zalim elin birleştirmesi ne olacak?!... Bu sunidir, bir gün birden dağılır. Onun için, tanrı, sen Türkleri kendi elinle birleştir ve her şeyden evvel ruhları birleştir! Onları tek bir kafa gibi birleştirici kültür sahibi et!Türk’ü ecnebi unsurlardan kurtar! Türk’ü daima uyanık yap! Türk Türklük için namus için ölüme düşünmeden atlasın!

Türk’ü töresine sadık kıl, Tanrı! Türk budunu! Biliniz ki atalar töresi asırların tecrübesiyle husule gelmiş büyük hikmetlerdir! Onda hatta aklımızın ermediği hakikatler vardır. Tanrı beni töreye dokunmaktan, dokundurmaktan sakladı ve saklasın

Ulu Tanrım!

Türk milletini lafçı değil, elinde iş gelir insanlar et! Bir şey söylemek vazife yapmak değildir. Onu fiilen yapmak ve yaptırmanın vazife olduğunu beyinlerine sok!

Güzel Tanrı!

Sana hepsinden çok yalvardığım şudur: Türk’ü dalkavukluktan kurtar! Dalkavukluk ve emsali vasıtalarla zengin olmaktan koru! Türk’e kötü para hırsı verme! Dalkavukları yok et

Türklere daima tesanüt duygusu ve hırsı ver! Türk’ün dimağını tetkik, tahlil ve terkibe alıştır! Ona
teşebbüs (anisyativ) hevesi ve cesareti ver!

Aman Tanrı! Türk aile töre ve disiplini her şeyden evvel koru! Türk ailesinde babanın babaca diktatörlüğünü yıkma sakın!

Türk toprağında hürler yaşasın! Adaletten başka şey hüküm sürmesin! Sen Türklere tabii şeylere, tabiata karşı sevgi ver! Türk yurdunda yoksulluk o kadar azalsın ki fakirliği herkes iğrenç bir suç saysın!
Acunu yaratan yüce Tanrı!

Türk’e insaniyetten evvel Türk milletini düşündürt! İnsanların insaniyet dedikleri şey göz boyamak için icat edilmiş bir boyadır. İnsaniyet maskesi taşıyan öyle milletler vardır ki maskelerinin altında canavarlar yaşar. İnsaniyeti gören olmadı.

Tanrı Türk’e sağlam, sürekli irade ver! Güçlüklerde sabrını, tahammülünü, aynı zamanda gayretini artır! Ona esas seciye olarak vazife muhabbeti ve mesuliyet duygusu ver! Mesuliyeti Türk yurdundan eksik etme! En büyük kuvvetin Türklük aşkı olduğunun Türk’e öğret!

Tanrım

Türkçe konuşulan, Türk’e yurtluk etmiş olan yerleri kıyamete kadar Türk’ün hükmü altında bırak....

Oğuz Kağan’ın Türklük Duası...

(mahsebecii tarafından 3 Mayıs 2011 11:52 ÖS tarihinde degiştirildi.)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Mayıs 2011 11:50 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
SNakEBitE

Üyelik Derecesi:
  


Kardeşim Senin de ve tüm türk ırkının türkçülük günü kutlu olsun. Tanrı türkü korusun ve yüceltsin.  Kürtçe 1 mayıs mesajlarına onay veren adminler heralde buna da onay verirler. Ne de olsa Türkiye Cumhuriyetince yaşıyoruz  :D

(SNakEBitE tarafından 3 Mayıs 2011 1:58 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Mayıs 2011 1:56 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
Chaos13

Üyelik Derecesi:
  


bayrağın şanlı gölgesi,ezanların ahenkli armonisi,kur’an ın kutsal nefesiyle Türk coğrafyasında yaşayan HERKESİN!! 3 mayıs dünya Türkçülük günü kutlu olsun

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Mayıs 2011 1:13 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
JrMurphy

Üyelik Derecesi:
  


Sanki burada biz azınlıkmışız gibi artık kendi ülkemizde bile bizim bayramımızı kutlayan yok. Türk Milletinin özgürlüğünü ve birliğini savunan herkesin bayramı kutlu olsun.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Mayıs 2011 1:07 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
Soul_Of_80s

Üyelik Derecesi:
  


Altaylar’dan Tuna’ya kadar bütün Türk dünyasının, 3 Mayıs Türkçülük ve Turancılık bayramı kutlu olsun!

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Mayıs 2011 1:03 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com