Ana Sayfa

 

Anatolianrock.com Forum

Forum Ana Sayfa > Kültür / Sanat > Sinema > Yahudi Filmleri
 <<Geri 1 - 2 - 3 - 4
CEVAP YAZ
providence

Üyelik Derecesi:
  


Bu fimler çok şeyi değiştiriyor;

Tarihini ve tarihi araştırmamış, ilgi duymamış gençlerin ve büyümekte olan genç adaylarının kafasında yahudiler, haklı davalarında ezilmiş, yok edilmiş bir ırk olarak yerleştiriliyor. Ki bu yahudilerin gençler için uyguladığı bir propaganda şeklidir.

Yıllardır birçok güçlü devletin kirli işlerine hizmet veren adi bir devletin ( İsrail ) yandaşı olan yahudiler, bu filmlerde sadece kendilerini değil, o güçlü devletleri ve o devletlere kirli işlerinde hizmet veren devletlere olan bakış açısında da bir şeffaflık yaratmaya çalışıyor.Ki çalışmalarını daha rahat ve daha çok metanın katılımıyla gerçekleştirsinler diye.

Yıllardır dünyanın dört bir yanında çok büyük müesseler işleten yahudiler bu filmler sayesinde insanların duygularını sömürdükçe sömürüyor ve bunun sonunca bu müesseler kazanıyor.Asıl mühim konu paralar nereye gidiyor; İsrail, herkesin bildiği bazı terör örgütleri...İsrail Müslüman halka karşı savaş veren bir devlettir.O bazı örgütler ise belirttikleri amaçlardan uzak, psikolojik rahatsızlıkları olan aptal insanların bir araya getirilip bazı kişisel çıkarlara çalıştırılmasından oluşan insan yığınından oluşuyor.

Nihayetinde pislik, pislik, pislik....

Anlamak zor nasıl rahat bir milletiz. Şu anda savaş olan bütün bölgeler müslüman halkın, müslüman devletlerin olduğu bölgeler.Tuzu kuru tek müslüman ülke biziz.Bizi de farklı yöntemlerle çürütüyorlar içten içe, bazen açıktan...Böyle bir zamanda nasıl bu kadar rahat düşünülebilir ki.
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın hatta ülkemi halkımı ezip geçsin ne ala....

"Müslümanların derdini kendine dert etmeyen Müslüman değildir..." Hadis-i Şerif

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 20 Ekim 2004 9:13 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
kara_duman

Üyelik Derecesi:
  


Bence bu filimler hiç bir şeyi değiştirmiyor. Yani hem değiştirirse ne olacak??? Boş boş para harcıyorlar bu tür filimlere. O parayı Afrikaya gonderseler ne olacak.?

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 3 Eylül 2004 11:22 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
baharca

Üyelik Derecesi:
  


o halde metro goldwyn mayer,20.th century fox,paramount pictures,columbia pictures,warner bros,universal ... gibi sirketlerin hic bir filmini izlemiyeceksiniz,sonucta hepsi yahudilere hizmet ediyor..

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 1 Eylül 2004 11:34 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
thellandros

Üyelik Derecesi:
  


ya yahudı fıllım lerı sadece propaganda ok dusun onlar ıkıncı dunya savasında tamam cook zorluk cekmısler ama sunuda dusun bız 1. dunya savasında anamız agladı amam bızden baska bılen varmıyokk cunku bız asıl ve guclu bır ulkeyız valla emınkı hıtler bunların olcagını bılseydı savas acmazdı hll olsun adama:)

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 31 Ağustos 2004 8:57 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
providence

Üyelik Derecesi:
  


Yahudi filmlerinin çekilmesini bir kenara bırak bu filmleri TRT denen bir kurumun halkına sunması nasıl bir zihniyettir bunu anlamak kabullenmek daha zor.

Aynı kurum haklı davaları için çatır çatır savaşan Çeçenleri de halka terörist diye sunuyor...

Masonizme hizmettir bu,
Kirli ellere destektir,
Katliamlara ortaklıktır,

Utançtır bu ya Utançtır...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 31 Ağustos 2004 10:03 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
ibrcoskun

Üyelik Derecesi:
  


Dünyada her zaman güçlüler herşeyde baskın çıkmışlardır.
yakıp yıkmış sonrada bunlar üzerine öyle bir propoganda yapmışlardır ki bizler neredeyse oh iyiki yapmışlar der hale gelmişizdir.
vietnam filimlerinden sonra şimdi yavaş yavaş 90 körfez savaşı sonrada şimdiki işgali anlatan filimler piyasaya girmeye başlayacak.
Ama güçsüz olan tüm acıyı yaşayan insanlar ve toplumlar her zaman ki gibi bu acıları sadece kendi içlerind eyaşayacaklar.
Ama ben hala nasıl oluyorda yahudi filimleri büyük bir yüzsüzlükle çekiliyor anlamıyorum. hadi bunu çekiyorlar ama nasıl oluyorda insanlar bu filimler iseyrediyorlar. bu filimlerin ana başlığını değiştir yahudi katliamı değilde filistin katliamı de hiçbir ekleme yapmaya gerek kalmadan gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya koymuş oluruz.

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 16 Ağustos 2004 9:52 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
providence

Üyelik Derecesi:
  


Nasıl ki ABD Vietnam Savaşı ile ilgili filmlerde hepimizin bildiği Rambo karakterini kullanarak Amerikan askerlerinin o savaşta çektiği sözde zorlukları anlatmışsa Yahudilerle ilgili çekilen acımtırak filmlerde de aynı amaç güdülmektedir.

Vietnam savaşında tam 1.5 m,lyon Vietnamlıyı katletmiştir Amerika.Üstelik sivil toplumu da kapsamaktadır bu rakam.Yakıp yıkıp çoluk cocuk kadın demeden yok ettikleri köyler ırzına geçtikleri gen kızlar, işkence etikleri onca insanı değil Amerikan askerlerinin çektikleri ızdıraplar gösterilir bu kahramanlık filmlerinde....

İşte bu katliama ortak olan hatta bunu kendi lehlerine bir propaganda haline dönüştüren Yahudiler bunları izlemekle kalmamış yıllar boyunca İsrail denen o pislik devlete destek vermiştir.

Bazen bu adam ne iyi etmişte bunları ortadan kaldırmış diye düşünüyorum.Çok mu gaddarım.Hayır sadece bu saçma sapan acımtırak filmler gerçeği görmeme engel degil hepsi bu...

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 15 Ağustos 2004 8:24 ÖS Bu mesaj rahatsız edici
ibrcoskun

Üyelik Derecesi:
  


Neredeyse 2 yılda bir nazilerin yahudileri katledişi ile ilgili bir filim çıkar gerçekten etkileyici ve dehşet filimlerdir hepimizi derinden etkikler bir insan bir insana bunları nasıl yapar.
Peki ya şimdi israilin filistinlilere yaptığının farkı ne ben söyleyeyim sadece tarih farklı.
Piyanisti seyrederken filmin sonlarında bir sahne vardı seyredenler hatırlar piyanist sokakta yürüyor ama alman tanları heryeri yerle bir etmiş ne bir ev var ne bir canlı ve aklıma birden filistin sokakları geldi farkı ne YOK AYNI...
Hadi nazileri bir nebze anlarım böyle bir acı nedir çekmedikleri bilmiyorlardı ve yaptılar ama ya yahudiler onlar bu acının ne olduğunu bildikleri halde yaptılar ve yapmayada devam ediyorlar.
Artık ben yahudi filimlerini seyretmiyorum...
Bilmem siz seyrediyor musunuz???

 

Mesajın Yazıldığı Tarih: 13 Ağustos 2004 11:37 ÖÖ Bu mesaj rahatsız edici
CEVAP YAZ
 <<Geri 1 - 2 - 3 - 4
 

Forum | Aktif Üyeler | Sohbet | Mesaj Merkezi | Müzik Dinle | Müzik Listelerim | Video İzle

Yerli Gruplar | Yabancı Gruplar | Amatör Gruplar | Demolar

Biyografiler | Diskografiler | Sanatçı Fotoğrafları | Şarkı Sözleri | Akorlar ve Tablar | Basın Bilgileri

Üyelik | Ayarlar | Üye Ara | İletişim | ReklamSite içerisindeki materyallerin kaynak gösterilmeden kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2007 Anatolianrock.com